Rekuperácie pre zdravé a úsporné bývanie.

mladý-inovatívny-podnikateľ-2016-DEFINELO
MLADÝ INOVATÍVNY PODNIKATEĽ 2016
25. marca 2017

DEFINELO je finalistom sútaže “Mladý inovatívny podnikateľ 2016”.

V prestížnej súťaži mladých inovatívnych firiem sme sa dostali do absolutného finále medzi päť firiem. A zároveň sme vyhrali cenu JCI pre najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Toto o nás napísali na portály podnikajte.sk:

ÚSPORNEJŠIE BÝVANIE S DEFINELOM

Zanieteného Košičana Ľuboša Kolesára už poznáme vďaka úspešnému projektu drevostavieb pod hlavičkou firmy Zelená stavba. Kvalitou, prozákaznícky orientovanými službami a vizionárskym prístupom si Ľuboš získal už mnoho pozitívnych referencií od spokojných zákazníkov. Najnovšie svojim klientom vychádza v ústrety aj v oblasti znižovania nákladov na bývanie v kombinácii s príjemným vnútorným prostredím. So svojou novou značkou Definelo sa prebojoval medzi najkreatívnejších podnikateľov krajiny. Projekt je zameraný na tvorbu nových štandardov pasívnych domov, pričom zohľadňuje konkrétne osobitosti domu vrátane jeho lokality a použitia tých najvyhovujúcejších technológií. Vo firme zároveň vyvíjajú vlastnú technológiu, ktorá sa v jednom balíčku postará o vykurovanie, vetranie i chladenie. S cieľom zabezpečiť zdravé a kvalitné bývanie Definelo spolupracuje aj so zahraničnými výrobcami. Jednotlivé produkty spájajú do jedného celku v podobe fungujúceho pasívneho domu, za ktorým sa skrýva množstvo strategických krokov a rozhodnutí. Práve tie na svoje plecia s garanciou kvality a pohodlného ekonomického bývania preberá Definelo. Zákazníka plynulo prevedie celým procesom od rozhodnutia postaviť si úsporný drevodom až po finálne odovzdanie kľúčikov. Za svoj nápad a vytrvalosť si v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ 2016 zaslúžil ocenienie JCI za Najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Zdieľajte článok
Ľuboš Kolesár
autor článku
Riaditeľ a zakladateľ spoločnosti DEFINELO. Špecialista na technológie pre pasívne domy. Rekuperácia, vetranie, chladenie, ohrev vody.

Mohlo by Vás zaujímať